YS
Soru Sahibi
26 Ağustos 2015 15:12

Koku duyu kaybi

Hocam merhaba ben yaklasik 6 ay once uzun suren bir grib hastaligi gecirdim ve hastaliga yakalandigimda koku alamiyordum ve hala koku alma duyum sifir hicbir sekilde koku alamiyorum neden olabilir aceba ve ne yapabiliriz Calismalarinizda basarilar diler simdiden tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Virüs hastalıkları koku alma duysun kalıcı olarak yok edebilir. Eğer gerçekten neden bu işe ve hiç koku almıyorsanız. Yapacak birsey yok.

27 Ağustos 2015 06:13