Bs
Soru Sahibi
5 Kasım 2020 15:29

kök hücre tedavisi

Sayın Dr. Ahmet Özyazgan, Televizyondaki proğramınızı büyük bir ilgiyle izledim. Yaş:60, Kilo:97 kg, Boy:177 cm, Erkek, İçki ve Sigara yok. Benim 10 seneden fazla sol dizimde sorunum var ve bu konuyla ilgili en az 10 Ortopedi doktorlarıyla görüşmeler yaptım. Netice olarak MR eşliğinde dizimde 3. derecede kıkırdak kaybının oluştuğunu tesbit ettiler. 3-4 seneden beri kendi Ortopedi doktorum sözkonusu dizime özel bir iğne yaparak, nisbetende olsa 6-10 ay arası ağrılarımı dindirmeye çalışıyor. Kendi uzman Ortopedim şu an itibarıyla dizimdeki kıkırdak kaybının 1 TL. büyüklüğünden fazla olması sebebiyle herhangi bir KÖK-HÜCRE-TEDAVİSİ`nin yapılamayacağını söyledi ve ağrıların artması durumunda Protez takılmasını tavsiye etti. Acaba benim gibi bu durumda olan Hastalara ne önerebilirsiniz, sizin kök hücre tedaviniz 100% bana uygulanıp, şikayetlerimi ölene kadar giderirmi? Tekrar Futbol oynayabilirmiyim? Böyle bir tedaviyi Sağlık sigortaları karşılıyormu, şayet karşılamaz ise bu tedavinin maliyeti kaç liradır? Vereceğiniz bilgilere şimdiden teşekkür ederim. Sedat B. Ulaşım adresim: benimmail1453@gmail.com

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Kökhücre tedavisi ile ameliyatsız iyileşebilir anestezi olmadan hastanede yatmadan düzelebilir siniz dr Ahmet özyazgan *** *** ** bilgi için

22 Kasım 2020 17:13