12 Ocak 2018 00:04

Klipsli etsss

Merhaba hocam ben 7 ay önce ETS ameliyatı oldum t2 kesildi yanaklar da aniden artan sızlayan bi kzarma vardı ameliyattan sonra kızarma kesildi 1 ay sonra tekrar başladı şuan biraz iyi yüzümün bi tarafı terliyor bi tarafı kup kuru doktorumla görüştüm sağ tarafta yapışık lık var tam olarak çıkaramadım dedi bir defa daha ameliyat olman lazım bu sefer kesip çakartacağız dedi bide refleks terleme var pekte aşırı değil diğer tarafta tam kesilse refleks terleme dahadamı artar dı şimdi ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

bu konuda en iyi cevabı prof.dr.cengiz gebitekin'den alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

13 Ocak 2018 22:45