7 Aralık 2020 11:50

Kizlik zari

Mrb bnim zarım sat 9ve 3tam ayni sekilde 8ve4 7ve5 11 ve 1 2ve 10 hepsi kalıntı şeklide et kaplıyo fakat saat 6yonu tam ama saat 12 yönü yok kalıntı yerine ucu sivri küçük et parcasi var ve bu ice doktoru gidiyo bu soyledigim sat yönlerinin ortasinda 3mmlik delik var serce parmagimin girebilecegi kadar anlamadigim zarım boyle ama deligin kenar kısımları küçük dudaklara uzanıp yapisiyo bu sekilde olmasi normalmi yoksa yırtıkmı

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu yazdıklarınızı siz nasıl görebiliyorsunuz? Olmaz böyle şey. Boş işlerle uğraşmayı bırakın

16 Aralık 2020 07:09
Soru Sahibi

Haklisiniz peki ıliskiye girmedigim halde mastim da hic olmadi nasil derin centik olabilir anlmyorum zarımın saat 6hizasinda derin centik varmis doktor resimde oyle dedi ama tababa kadar inmiyo kanaman olur dedi cok netler resimler size atsam olurmu lutfen vatsaptan

16 Aralık 2020 08:48
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Derin çentik olduğunu nereden biliyorsunuz. Resimle karar verilemez

16 Aralık 2020 10:22