YA
Soru Sahibi
26 Haziran 2014 01:31

Kızlık zarı

Meraba ben 18 yasında bir bayanım 3 sene önce bi iliski yasadım iliski sırasında 3,4 damla kan geldi. Gecen sene ilişkimde ilkinde gelmedi ama ikinci ilişkimizde ilişkiden yarım saat sonra kan geldi. tam olarak bozulduğunu anladım. ondan sonraki ilişkilerimdede geldi son olarak bugünkü ilişkimdede 4,5 damla kan geldi nedeni nedir kızlık zarımıdır? Yanı 9kere ilişki yasadıysam 6sında kan geldi acaba bi hastalıkmı yoksa bakiremiyim hala ? Bakire olma gibi bi durumum varmıdır? Vede kötü bir durummudur doktora görünmem gerekir mi yoksa ilişkilerde zorlama sonucu kan gelebilirmi herkeste görülen normal bisey midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Can Yener
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, en iyisi bir jinekolog doktora muayene olmanız. Özel ekipmanı olan bir doktora muayene olursanız siz kendiniz de kızlık zarınızın durumunu görebilir izahat alırsınız.

29 Haziran 2014 10:01