2 Kasım 2018 16:46

Kızımın sağlığı

Meraba hocam sürekli sizi takip ediyorum taktir ediyorum benim 10 yaşında engelli kızım var 4 yaşına kadar yürüyen sağlıklı bir kızdı 4 yaşında bir morarma kasılma sonrası yoğun bakıma girdi 2 ay kaldı bu esnada beyin damarında tıkanma sonrası kanama meydana geldiğini söylediler belden su alındı temiz çıktı menenjit gibi bir hastalı yokmuş hastene uzak olduğu için yolda beyne oksijen gitmemiş bir bölünü harap olmuş yürüme konuşma yutkunma gibi hasarlar oldu aklı dengesi yerinde kol ayak herşey hareketli dizilerini dahi izliyor çok kasılma var kollarından tutuyorum yürütüyorum ama kaşık olunca ikiye büküyor kök hücre uygulamanız kızıma bir faydası olurmu çok üzülüyorum hocam sizden bir yanıt alabilirsem çok sevinirim herhangi bir nöbet gibi şeyleri olmadı 6 yıldan beri yaşıtlarının boyunda kilosunda gelişmesi çok güzel yardımcı olursanız bir anne yüreğimi belki biraz serinletirsiniz başarılarınızın devamını diliyorum hocam sizler bize bir umutsunuz yolunuz açık olsun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

böyle bir uygulamadan yarar görebilir. Ancak her bireyin tedaviye yanıtı farklı. bir garanti söz konusu değil yani ama imkanınız varsa mutlaka yaptırın derim. Geçmiş olsun

5 Kasım 2018 18:32