1 Ekim 2016 10:15

Kızım seslerden korkuyor

Sizlere birşey danışmak istedim eşimle bir kaç kez tartıştık kızımın yanında seslerimiz yükseldi şimdi kızım seslere korkma tepkisi veriyor çok üzüldüm düzelirmi kızım 6 aylık

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fuat Kırcelli
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba umarım ıyısınızdır..tartışmanın suresı ve şiddeti onemldıır.çok sık oluyorsa ya da şiddetli bu kaygının azalması zaman alır..oncelıkle çevresel olarak huzurlu ve rahat ortamı sağlayın..sonrasında takıp yapın..zamanla geçmesini bekleriz..ama çatışmalar tekrarlanırsa sure uzar ve kronıkleşir..geçmezse bır yardım almanızı onerırım..çunku bazen farkında olmadığımız durumları bebekler daha ıyı farkederler..

7 Ekim 2016 13:33