HE
Soru Sahibi
8 Aralık 2017 02:27

Kızım Çok Zayıf

Merhaba sayın Ünal bey, 17 aylık bir kızım var, boy 77cm , kilo 8.5. Sorum şuki, 7aylık olduktan sonra ani kilo kaybetti, birdaha almadı. Ve hiçbirşey yemiyor.memeden kesemedim. Gelişimi yok. Çok endişeliyim. İlgi alanınıza giriyorsa lütfen cevaplayabilirmisiniz.şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Esma Hatun, bu konu çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarının alanına giriyor. Yememesinin ve zayıflığının, gelişememesinin nedenlerinin araştırılması için çocuğunuzu mutlaka böyle bir uzmana götürmelisiniz. Sağlıklı günler dileğimle.

8 Aralık 2017 12:13