ƏS
Soru Sahibi
27 Temmuz 2020 13:32

Kizim böbrek hastasi

Selam doktor benim kizimin 2 yaş 9 ayliqdi protein çox idrarinda.Albumini çok düşük.Steoride cevab vermedi.şimdi 3 aydi siskosplorin içiyor onada cevab vermiyor.Sizce genetik ola bilirmi?Bunin sonu ne olucaq lütfen cevab verin.azerbaycandan yaziram sizə. Tel:*** *** ** sahib.ekberov3@mail.ru

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Delibaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Merhaba. Tedaviye cevap vermeyen Nefrotik Sendromu hastalar genetik sebeplere bağlı olabilir. kızınızı muayene edip tetkik sonuçlarıyla birlikte değerlendirmek gerekir.Geçmiş olsun.

27 Temmuz 2020 13:48