Yd
Soru Sahibi
1 Ağustos 2017 03:03

Kızım benden uzaklaşıyor

2 yaşında bir kızım var. 2 ay önce eşimi kaybettim. Kızım yüzüme bile bakmıyor. Bir ara sürekli birlikte olmak istiyordu. Çalışıyorum ananesi bakıyor. Aynı evde yaşıyoruz. Hep ananesini istiyor. Yanımda uyurken bile kalkıp ananesinin yanına gitmek istiyor. Nerede hata yapıyorum. Bu durum normal mi. Babasızlık konusunda nasıl davranmalıyım sürekli nerede diye soruyor.yada benim babam yok diyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kızınıza karşılıksız sevginizi, onun hep yanında olacağınızı hissettirmelisiniz. Size tam olarak güven duymasını sağlamalısınız. Kızınıza zaman ayırın, sabırlı olun. Şu anda anneannesine daha çok güven duyuyor. O güveni kızınıza sağlayacak olan sizsiniz. Acı ve üzüntünüzü kızınıza yansıtmayın. Ona sevginizi verin. Düşünceleri değişecektir. Kızınıza sevgiler.

27 Eylül 2017 11:29