YK
Soru Sahibi
27 Nisan 2017 16:42

Kızım babaannede kalmak istiyor

Merhaba, 3 yaşında kız çocuğumuz babaannesinde kalmak istiyor. Ayrıca 5 aylık erkek ikiz bebeklerimiz var. Arasira mesela haftada bir gun Babaannede kalması sorun olur mu? Hanım orda kalmasını istemiyor, aramızda bu durum ciddi sorun oldu . Lütfen yardımcı olunuz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Kızınız babaannede kendisini özel ve tek hissetmek için, ayrıca her istediği yapılan bir ortam olacağı için isteyebilir. Çok sık olmamak kaydı ile ve sonrasında herhangi bir olumsuzluk gözlemezseniz eğer, düşünebilirsiniz. Çocuklarınıza sevgiler.

28 Nisan 2017 12:05