AK
Soru Sahibi
9 Mayıs 2017 00:28

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik adeti gecikiyor

Öncelikle merhabalar ben 17 yaşındayım ve kız arkadaşım da 17 yaşında normalde prezervatif kullanarak ilişkiye girerdik sonraları bir iki kere prezervatif kullanmamıştık bidaha yaptık korunmadan. 2 gün sonra kız arkadaşım bana yerli yersiz hafif baş dönmeleri ani mide bulantısı ve sabahları kalktığında bazen mide bulanması olduğunu söyledi şuan ilişki üstünden 6 gün geçti normalde ayın 3'ünde adet olması gerekirdi fakat 5 gündür adeti gecikti stres ve korku var bu yüzden olabilir mi? Geceleri bazen mide yanması oluyormuş içine boşalmadım, sadece vajinal bölge kısmının yukarısına boşaldım fakat bir iki dakika kadar silmedi su kıvamına geldi sonra silmişti sizce hamilelik olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Müstecep Kavrut
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kanda beta hCG yani gebelik testi baktırabilirsiniz. Kesin sonuç verir. Op. Dr. Müstecep Kavrut Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tüp Bebek Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Tel: *** *** ** 00 Fax: *** *** ** 90 Gsm: *** *** ** 06 Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya *** *** ** Beşiktaş / İstanbul

9 Mayıs 2017 18:37