DS
Soru Sahibi
27 Ağustos 2014 00:05

Kız arkadaşım Hpv

Selam Hocam. Birkaç haftalık yeni bir ilişkim var. Kız arkadaşım daha önceden birinden HPV tip 6 ve tip 11 kapmış. Hastanenin birinde bir profesör tarafından tedavi edildiğini söyledi ve hastalığın tamamiyle geçtiğini söyledi. İnternetten araştırıp okuduğum kadarıyla hastalığın kesin bir tedavisi yok ve bana bulaşma ihtimali de var. Kız arkadaşım ilişki konusunda fazlasıyla ısrarcı davranıyor. Hastalığının tam düzeldiğine inanmıyorum açıkçası. Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

inanmadıgınız biriyle ilişki düşünmeyerek bu sorunu ortadan kaldirabilirsiniz. yada tekrar birlikte gidip test yaptirabilirsiniz...

24 Eylül 2014 21:36