KB
Soru Sahibi
15 Mart 2020 00:16

Kıskançlık

Merhaba Zülfiye hanım benim 4 yaşinda oğlum var kardeşi dogdugundan beri çok fazla kıskançliğivar sürekli döviyor neyapacagimi nasil davranacagımızı bilmiyoruz gerekirse sizden destek almak istiyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar.. kardeş kıskançlığı her çocukta olan bir durumdur endişelenmeyin ve bir uzmanla birebir görüşerek destek alıp nasıl davranmanız ve ne yapmanız konusunda danışmanlık almanızı öneririm

31 Mayıs 2020 02:31