YY
Soru Sahibi
17 Nisan 2014 16:38

Kısa aralıklarda regl oldum nedeni ne olabilir?

Merhaba Doktor Bey, Ben 35 yaşındayım. Normalde 26 ile 30 gün arasında adet oluyorum ve genelde adetim 3 ila 4 gün arasında sürüyor. En son adetim birinci gününden itibaren farenjit teşhisiyle Augmentin Bid 1000mg, Nurofen Cold, Levopront ve Xyzal kullanmam gerekti. Adetim 5 Nisan tarihinde başladı ve 7 Nisan'da bitti. Sonra adetim 13 Nisan'da azar azar kanamalar şeklinde tekrar başladı. Bugün 17 Nisan ve kanamam henüz durmadığı gibi biraz daha arttı. Tüm bu düzensizliğin nedeni ne olabilir? Ben kullandığım ilaçların etkisi olduğunu ve hemen geçeceğini düşünmüştüm ancak durumdan endişelenmeye başladım. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Coşkun Şimşir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

kullandığınız ilaçların yan etkisi olabilir. doktorunuz abaşvurun

12 Mayıs 2014 16:15