şa
Soru Sahibi
17 Eylül 2014 20:28

Kırık burun

Hocam merhaba.Ben küçük yaşta burnuma sert bir darbe almıştım.İlk zamanlar belli olmuyordu fakat yaşın da ilerlemesiyle daha da belli olmaya başladı.Sol tarafta çıkık meydana geldi.Nefes almakta da sıkıntı olmaya başladı.Aynı zamanda amatör sporla uğraşıyorum.Acaba ameliyat fiyatı ne kadardır?Son olarak da ameliyattan sonra sporuma devam edebilir miyim en azından maske ile?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Erdoğan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

ameliyat fiyatı 2500 tl,hem nefes almanı,hem şeklini düzeltiriz,ameliyattan sonra bir ay spor yok,sonrasında maske ile devam edebilirsin,geçmiş olsun

18 Eylül 2014 18:20