kh
Soru Sahibi
24 Temmuz 2014 13:43

kimyasal peeling( tca) sonrasi leke

Ahu hanim merhaba.genital bolge ve bacak arasindaki koyuluk icin 1,5 ay once yuzdesi dusuk tca uygulamasi yaptim.Ancak cok fazla bekletmeme ragmen koyu bir leke kaldi.leke icin doktora gittim ve bana sabahlari azelderm ve aksamda bodytone kullanmami ve gecmezse 3 ay sonra lazer yaptirmami tavsiye etti.15 gundur kullanmama ragmen herhangibir degisiklik olmadi lekelerimde.tavsiye edebileceginiz bir urun veya uygulama var midir.iyi calismalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

tca 'ya bağlı lekeler uzun süre kalabilir ağda yaptırmamanızı ve tedaviye devam etmenizi öneririm

25 Temmuz 2014 10:53