DN
Soru Sahibi
3 Temmuz 2020 10:22

Kilo kaybı

Hocam merhaba, 53 yaşındayım yıllardan beri kilom 78 civarında fakat son 3 aydan beri hiç bir şey yapmama rağmen 6 kilo kaybettim açlık şekerim 125 ve 135 civarında bu pandemi döneminde sürekli calcium sandoz vitamin c 1000mg kullanıyorum kilo kaybımın bunla ilişkisi olabilirmi acaba tansiyon hastalığım yok .Cevabınız için şimdiden teşekkürler saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Açlık kan şekeriniz hafif de olsa bir diyabetiniz olduğunu düşündürüyor. O kilo kaybına neden olabilir. İyi bir iç hastalıkları uzmanı ile görüşmenizi öneririm.

8 Temmuz 2020 15:24