EB
Soru Sahibi
17 Aralık 2020 04:22

Kilo alamıyorum

Merhabalar hocam ben kilo problemi olan bir hastayım Bunun için daha önce çoğu kez hastaneye gitmişliğim oldu ama hiçbir faydasını alamadım ne yazık ki. Günde en az 4-5 öğün yapmama rağmen kilo alamıyorum diyet teşekkür uyguladim aynı şekilde olmadı Birkaç vitamin ilacı sipraktin de kullanmadım doktor tavsiyesinde ama ne yazık ki hala stabil Nasıl kilo alabilirim bunun için iğne falan yok mu acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kadriye Tanas
Dahiliye - İç Hastalıkları

Kilo alamamanın bir çok sebebi var.Tiroid hastalığı, barsaklardan emilim bozukluğu, parazit hastalıkları gibi.bunun için muayene ve bazı tetkikler gerekli.Bulunduğunuz şehirde bir dahiliye uzmanına başvurmanızı öneririm.sağlıcakla kalın

17 Aralık 2020 20:40