KE
Soru Sahibi
15 Temmuz 2021 12:52

Keşif döneminde olanlar

Hocam 11-12 yaşıma dair bir olay var cinsel oyun oynadık küçük 2 çocuğa birbirlerine dokunmalarini söyledik kendimi iğrenç hissediyorum o zamanlar cinselliği bilen her şeyi bilen bir çocuk böyle bir şey yaptıysa sapkın mıdır suçlu mudur ve iğrenç biri midir yoksa meraktan midir ve kafaya takılmaması mi gerekir Son bir şey sorucam hocam bunla ilgili bir şey düşündüm ben o küçük cocuklara birbirlerine dokunmalarini söylediğimde altlarında sadece iç çamaşırı varsa ve bu şekilde birbirlerinin cinsel organlarına dokundularsa ya tenine değdilerse bu durumda ben sapkın mı olurjm ve onları taciz etmiş mi olurum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, yaptığınızın yanlışlığını fark etmiş olmanız güzel. Diğer çocuklarında ruh sağlığını etkileyecek, olumsuz bir yaklaşım. Bu nedenle bu tür konulara değil, zekanızı olumlu yönlerde kullanabileceğiniz, teknolojik gelişmeler, buluşlar ve icatlar gibi ya da sanata yönelik düşünme ve eylemlerde kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Sizin ve çevrenizin mutluluğunuz ve sağlığınız için çok olumlu olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

2 Ağustos 2021 13:50