KA
Soru Sahibi
24 Aralık 2013 22:46

kepek

merhaba hocam benim tam 15 yıldır kepek problemim var uzun yıllar zetionla idare ettim denemediğim kepek şampuanı kalmadı hiç birinden fayda görmedim kulak içi ve kaşlarımda bile kepek oluşuyor geçici değilde tamamen beni bu dertten kurtaracak bir tedavi bir ilaç varmı kükürtlü sabun piyasadaki bütün kepek şampuanları işe yaramadı lütfen yol gösterirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Kepek p. ovale denilen bir çeşit mantara bağlı gelişir. İlaçlı şampuan, krem gibi tıbbi tedavi ve takip gerekir.

8 Ocak 2014 14:47