BH
Soru Sahibi
18 Aralık 2019 11:21

Kemoterapide regl olma ve saç uzaması

Hocam 34 yasindayim. Invaziv duktal karsinom tanısı konuldu. Tedavim Önce 21 gunde bir 8 kür k.terapi sonra cerrahi seklinde planlandi. Henüz 2kür k.terapi aldım. Sorum şu dökülen saclarım yeniden çıkıyor. Ve regl olmaya devam ediyorum Normal midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Hilal Hanım, Uygulanan tedavinin ayrıntılı özelliklerine göre belirlemek gerekir. Gecmiş olsun dileklerimle

20 Aralık 2019 08:28