TA
Soru Sahibi
6 Ocak 2017 11:42

KEMİK GREFTLEME

Hayırlı İşler Hocam. İmplant için sol üst kısma Kemik Greftleme yapılması gerektiği söylendi. Cerrahi uygulaması zor ve pahalı mı?Bu uygulamayı Çene cerrahları mı yapıyor? Çalışmamızı aksatır mı? Sonrasında sakıncalı bir durum ortaya çıkarmı? İmplant için uygulamadan sonra ne kadar beklenmesi gerekiyor? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Okay Eren
Diş Hekimi

merhaba, uygulanacak tedaviler kişiden kişiye farklılık gösterir. sorduğunuz soruları ancak sizi muayene edip yanıtlayabiliriz. ilginiz için teşekkürler.

6 Ocak 2017 12:10