19 Mart 2018 15:22

Kemik erimesi

Sayın hocam bende kemik erimesi var şu an -2,5 bazen - 3 oluyor aldığım laçlar midemi bozdu. Doktorum bu hastalık geçmez ömrünün sonuna kadar çekeceksin diyor. Bir çaresi yokmudur hocam. İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Tamamen normale dönmez. Önemli olan daha fazla kemik dokusu kaybının önüne geçmek ve bir miktar da olsa iyilik sağlamak. Bence bir ilaç kullanmaya bir şekilde devam edin. Size iyi gelecek ve midenize daha az dokunacak kombinasyonlar bulunur

22 Mart 2018 07:06