SM
Soru Sahibi
19 Kasım 2017 17:32

kekemelik Sorunu

merhaba, kardeşim yaşında sonradan gelişen bir kekemelik oluştu bunun tedavisi nedir yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Funda Çiçek
Çocuk Gelişim Uzmanı , Aile Danışmanı

Merhaba, Rehberlik Araştırma Merkezine gidin ve orada değerlendirmesi yapılsın ihtiyaç halinde rapor çıkartılıp eğitim alması gerekiyor. Fakat öncelikle çevrenizde var olan özel eğitim kurumlarında bunun ile ilgili çalışan uzmanların olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederim eğer yok ise Ankara da var oradan destek alınabilir belirli aralıklarla. Fakat önceliğiniz değerlendirmesini yaptırmak olsun. İyi günler

17 Ocak 2018 10:05