MC
Soru Sahibi
21 Nisan 2018 07:18

Kedi ısırığı

Mrb hocam 4 yaşında kızım var dün kedi yi severken mahalle de kedi elini dişlemiş tırmalamış biraz dedesi de hastane sine götürmüş 3 doz aşı vermişler ilkini bu vurmuşlar hocam sorum allah korusun kedi kuduzsa aşı tamamen korurmu ikinci sorumda aşının ciddi yan etkileri olurmu çok sağolun hocam... Not kedi mahallenin kedisidi ama iki gündür piyasada Yok....

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Şafak Göktaş
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji , Medikal Estetik Tıp Doktoru

Korur merak etmeyin, ciddi yan etkileri olmaz

24 Nisan 2018 15:05