KN
Soru Sahibi
20 Temmuz 2021 20:11

Keçi dışkısı ve siyah dışkı

Hocam merhabalar iyi bayramlar öncelikle benim sorunum Dışkılamamla ilgili bugün dışkım keçi dışkısı gibiydi ve siyahtı ben de anal çatlak var Ve gastrit problemi de var Bu son zamanlarda birazcık mide ağrım oldu yediklerimden dolayı Ara ara siyah dışkalamam oluyor Ama sonra düzeldiği için önemsemiyorum sizce yanlış mı yapıyorum mide kanaması gibi önemli bir neden olsa dışkımın rengi sonrasında normale döner mi yoksa hep siyah mı kalır sizce bu konu üzerinde çok fazla durmalımıyım

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Endoskopi yaptırınız. Mide ülseri vb bir problem olabilir

21 Temmuz 2021 11:29
KN
Soru Sahibi

Hocam mide endoskopim 7 ay öncesine ait sonucuda;Mide antrum biyopsi Aktif kronik gastrit İnflamasyon +++ Aktivasyon ++ Metaplazi - Atrofi - H.pylori + Neoplazma rastlanmamaktadır. Bu şekildedir. ilk kolonoskopimi olayım yoksa endoskopimi hocam

23 Temmuz 2021 08:43
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Endoskopi yaptırınız

23 Temmuz 2021 20:53