YH
Soru Sahibi
5 Nisan 2021 13:55

Kavernomaaa

İyi gunler hocam bende kavernom vardı buyuk kanama sonucu epileptik nöbet gecirdim ve epilepsi için gittigim doktor bidahiki kanama beyin kanaması olacagını ve 4 adet kavernom oldugunu sledi 2si kanamadan dolayı oluşmuş Ve gamma knife önerdiler %50 oraninda Maltepe'de yapildi.6.ay mr bakinca doktor iyi gidiyor dedi ama epilesi icin gittigim burda 2 si var gibi ama belli degil dedi ben bu isin dalinda degilim dedi gamma knife yapan doktorda iyi gidiyor dedi benim sorum gamma knife uygulanmış kavernomlara etkisi kac ayda veya yılda belli olur diger sorum gitme süresi büyüklügüne göre değişirmi,gitmesse bile büyür yada kanama yaparmı cnkü 4 sene gecti hicbir şikayetim yok ve bidaha oluşurmu başka yerde

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Hasan bey Gama yaptırdığınız hekim ile irtibata geçmeniz en doğrusu olur. Sizi muayene edip tetkikleri incelemeden uzaktan yorum yapmak doğru olmaz. Geçmiş olsun.

8 Nisan 2021 15:42