UB
Soru Sahibi
5 Şubat 2019 22:59

Kati yemek yemiyoruz ayni sekilde beslenme aliskanligindan vazgecmiyor 5 yasindaki oglum

Deniz hanım benim cocugum 5 yasinda ve bu yasa kadar sadece mama seklinde yemek yiyor. Ve sınırlı beslenme sabah kahvalti cici bebe muz sut yumurta tahin ceviz. 2 saat ara ile yumurta haric bu devam ediyo ve mercimek yada yogurt corbasi. Asla kati yemiyor. Ne yapmam lazim yemekten ve bogulmaktan korkuyor.lutfen bi yol gösterin. Tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Deniz Tirit Karaca
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

cocuk psıkıyatrıstınden destek almalısınız ıyı gunler

7 Mart 2019 15:30