14 Şubat 2020 11:26

Kataraktligoz

Katarajtgoz Hocam saygılar evvelki cevablariniz için teşekkürler sol gozde_12miyopive katarakt var diğer göz _1 0miyopi kataraktyok ne yapılabilir hastaneniizde ameliyat maliyetinin ne kadar katarak tli gözümü kapatıp okursam yinede göz yorulmuş olurmu dkyek goz kurulugu damlasi kullaniyorum devamli kullansam olurmu sise bittinceye kadar kullanayim degilmi miyopi yuzunden aneliyat riskliymis esim kolon kanseri 2.5aydir kemosu bitmis katarakti var ameliyat riski varmi ne zaman ameliyati onerirsiniz Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Berrin Toksü
Göz Hastalıkları

gelebilirsiniz ameliyat yaparım eşinizde kemoterapi uzmanına sorup gelebilir *** *** ** iarayın konuşalım

24 Haziran 2020 18:44