BM
Soru Sahibi
25 Mayıs 2020 09:36

Kataraktlı goz

Hocam saygılar cevabınıza teşekkürler ileri miyopi -12oldugumu görmede bulanıklıklık olduğunu yazmıştım bir gözümde katarakt olduğumu yazmıştım onerdıgınız göz damlasını alıp kullanmaya başladım acılar damlayı faydalandım nasıl tesekkur edeceğimi bilmiyorum size muayene olmak istiyorum muayene ücreti ve yerınız nerde gozumdekı bulanıklık azaldı teşekkür ederim ayrıca dryek göz damlası da kullanıyorum on dakika arayla kullanayımmı ayrıca göz kuruluğu ilaçlarıyla kullanılırmı acular damlsyı aralıklı olarak bir ay sonra kutı bıttıkyen sonra ihtiyaç halinde kullanabilir miyim cevabınıza tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Ofluoğlu
Göz Hastalıkları

İhtiyaç olursa tekrar muayene olursunuz hastalığınız tekrarlarsa kullanabilirsiniz

27 Mayıs 2020 12:34