BM
Soru Sahibi
25 Ağustos 2017 20:22

Kataraktgozz

Hocam saygilar sol goDe-12miyopi ve katarakt var sag gozz -10miyopi katarakt yok miyopi yuzunden ameliyat riskli cekiniyorun dr nevanac famla goz kurumasi icin lackvisk. Jell tears natutel damla verdi jeli gunduz kullanmak sakincali diyorlar bu ilaclarin onemli zarari vatmi ameliyat maliyeti ne olabilir tahmini

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Uğur Ünsal
Göz Hastalıkları

Merhabalar Katarakttan dolayı ameliyat olmanız şart ..tecrübeli ellerde okursanız ve uygun lens konursa memnun kalırsınız... Muayene olmadan fiyat konusunda bişey demem zor...göz durumuna göre değişir... Randevu alırsanız yardımcı olurum SaygılRımla

25 Ağustos 2017 20:59
BM
Soru Sahibi

Hocam cevabiniza tesekkurler kullandigim jell ve damlalarin onemli zararlari varni lakcvisc jelli yatinca kullaniyorum gunduz kullansam olurmu size guvendigim icin soruyorum saygilar

26 Ağustos 2017 10:37
Doç. Dr. Uğur Ünsal
Göz Hastalıkları

Merhabalar Jeli gündüzde kullanabilirsin...kullandıktan sonra 1-2 dk bulanık görebilirsin Kullanmanda sakınca yoktur

26 Ağustos 2017 10:42