TB
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 08:12

Kataraktgoz

Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kataraktgoz Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kataraktgoz Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kataraktgoz Hocm saygılar evvelki cevabınıza teşekkürler bende-12mıyopı var iki gözdede katarakt birisinde yok ameliyat risk koymuş miyopi yüzünden cekınıyorum bana ne pnerırsınız sıkıntı için buspon ve cıprelex10mg verildi göze ve katarakta kotu etkisi varmı lackvısk jell ve eyestıl damla devamlı kullanıyorum sakıncası varmı şimdiden teşekkürler hastanemizde SGK anlaşması varmı sız yapıyormusunuz boyle riskli ameliyatları bu tur ameliyatlarda yırtık olmamadi çin tedbir yokmu İstanbul'da onereceginz bir uzman yokmu Gizle *** *** ** / Biz Türkiye'yiz Y

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Yeni
Göz Hastalıkları

Yüksek mi yollarda katarak Amaliyat riski diğer hastalara göre daha yüksektir.Fakat bu yüksek ki yollar katarak ameliyatı olamaz demek değildir.Yırtılma için önlem olarak koruyucu argon Lazer yapılmasınyapılmasını öneririm.Istanbulda isim veremem.

31 Ocak 2018 21:14