SV
Soru Sahibi
16 Aralık 2015 06:45

Kasinti ve kizariklik

Merhaba doktor bey adim veysel 22 yasindayim ingilterede yasiyorum. 2 ay once turkiyedeydim gelmeden 1 gun once kasinti basladi. 2 aydir kasinti devam ediyor bir iki gun durup tekrar devam ediyor. Kirmizi noktalar kolumda parmak aralarinda bacaklarimin ic taraflarinda mevcut. Kollarimdakiler kayboluyor biseyler yedigimde tekrar cikiyor karabiber mesela. Permethrin li krem falan da kullandim ama gecmedi hala. Cok rahatsizim lutfen bir yardimci olun simdiden tesekkur ederim hayirli gunler :)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Ben romatoloji uzmanıyım ve anlattığınız yakınmalar benim uzmanlık alanım ile ilişkili değil. Bir dermatoloji uzmanı ile konuşurmusunuz? Sevgiler

18 Aralık 2015 14:21