21 Eylül 2021 09:04

Kaşıntı sorunu

Dr Hanim merhaba.benim vucudumda tam kaşıntı diyemesem de böcek gezer gibi bazen igne batması gibi hisler oluyor.bazen hiç olmuyor bazen artıp uyutmuyor.bundan dört beş yil öncede olmustu kendiliğinden geçmişti.bir şeye alerjim olabilir mi yoksa kanla ilgili kötü bir durum mudur beni korkutuyor bazen.deloday hap verdi aile hekimi geçmezse gel dedi.bir kez kullandim henüz.sizce alerjik midir

2 cevap
Cevaplar (2)

Sayın ilgili, Bu alerjiden başka şeylerle ortaya çıkan bir şey gibi düşünüyorum.Tam kan sayımı vs. tetkik etmek gerekir. Şekerinize muhakkak bakılması lazımdır. Dahiliye tetkikinden sonra bana bir daha yazabilirsiniz. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

23 Eylül 2021 18:15
Soru Sahibi

Seker normal cikti Karaciger testleri normal Rbc alyuvar degeri normal Hgb hafif düşük cikti Baska ne ile ilgili olabilir Tam kan ve biyokimya degerleri normal

23 Eylül 2021 21:08

Sayın ilgili, Karar verebilmem için sizi görmem lazım. Siz oradaki cildiye uzmanına gittiniz mi? Gitiyseniz bana ne söylediğini yazar misiniz ? Ona göre bir yorum yapabilirim. Aksi halde sizi

9 Ekim 2021 18:23