SS
Soru Sahibi
6 Mayıs 2012 14:10

kasılma

hocam merhaba ben 3 defa tüpbebek yaptırdım ikincide gebelik oluştu ama 2 aylık ken kalbi durdu şuan 3.tüpbebek denememle 16 haftalık gebeyim24 yasındayım agrılarım oldugu için doktora gittim rahimde kasımalarım oldugu söylendi idrar yollarımdada enfeksiyon bu kasılmaya neden olurmu enfexia ve urocare kullanıyorum bebege zararı olurmu bu kasılmalar düşük le sonuçlanırmı hocam çok korkuyorum lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

henüz gebelik çok erken ancak size gerekli tedavi verilmiş, takip gerekmektedir.

6 Mayıs 2012 14:14