MG
Soru Sahibi
28 Ağustos 2017 12:17

Kasık Fıtığı

Nizamettin Bey Merhaba; 3 yaş 5aylık oğlum 20 Ağustosta tonsilit rahatsızlığından hastanede 5 gece tedavi gördü.1 gece evimizde kaldık ertesi gün 26 Ağustos cumartesi gecesi testisinde balon gibi şişlik farkettim hemen çocuk hastanesine acile götürdük nöbetçi cerrah sağ fıtık olduğunu bayramdan sonra ameliyat olması gerektiğini söyledi. Evimize döndük fakat oğlum çok sinirli ve acıyor diye ağlıyor şişlik inmedi. Bu durumda ne önerirsiniz. İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Kasık fıtığı ise ameliyat olması gerekir. *** *** ** dan randevu alın ben de göreyim dilerseniz. Geçmiş olsun.

28 Ağustos 2017 12:40