ak
Soru Sahibi
2 Eylül 2016 19:54

Kas seğirmesi

Hocam Merhaba, Yaşım 16 Son 2 aydır Vücudumun Çeşitli Yerlerinde kısa süreli Kas Seğirmelerim Var. Hafifde Olsa titreme Var Ama güçsüzlük yok. Birde sol elimin başparmağı bugün kendi kendine hareket Etti. Hatta şuan yazarken bile hareket ediyor. Sizce Bu ALS Belirtisimidir şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hasan Akdemir
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yaşınız, anlattıklarınız karşılaştırıldığında anlattıklarınız iyi huylu seyirmeler kısmında yorumlanabilir. Fırsatınız olduğunda bir ara kan tahlillerinizi ( kalsiyum, magnezyum, vitamin B12, TSH dahil ) yaptırın. Şimdilik günde iki şişe madensuyu içmenizi öneririm. Geçmiş olsun. Hotmail-outlook dönüşüm sorunu yaşadığımdan dolayı site mesajlarını yeni farkettim, Bundan dolayı sorunuza geç yanıt veriyorum.

25 Eylül 2016 05:50