AE
Soru Sahibi
9 Mayıs 2024 14:14

kas seğirmesi

merhaba değerli hocam ben 20 yaşındayım 5 ay önce mr çekilmiştim ve sonucu normal sınırlarda çıkmıştı, son 2-3 haftadır vücudumun her yeri seğiriyor özellikle bacaklarım, ancak yakın zamanda çekilmiş bir mr’ım olduğu için gittiğim hocam bir tetkik istemedi, stresten olabilir dedi, ikincil bir görüş, sizin değerli fikirlerinizi almak istedim. okuduğunuz için teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

GEÇMİŞ OLSUN ELİF HANIM. MUAYENE BULGULARINIZ, BİYOKİMYASAL DEĞERLERİNİZ TAMAMEN NORMAL İSE GERÇEKTEN ANKSİYETEYE BAĞLI OLABLİR ELBETTE. ANCAK ÖNCELİKLE OLASI TÜM İHTİMALLER EKARTE EDİLMELİ VE BU KONUDAKİ PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRMENİZ YAPILMALI.. GEÇMİŞ OLSUN.

11 Mayıs 2024 13:53