sb
Soru Sahibi
18 Mart 2014 20:17

Kas romatizmasımıyım?

merhaba dr bey aşırı derece boynumda,sırtımda,bacaklarımın arka kısımlarında kas olan yerlerde iğne batması gibi uyuşuk,şiddetli ağrı gibi şikayetlerimle fizik tedavi uzmanına gittim ve bana şu tahlilleri yaptırdı WBC (L 3.68) HGB (L 11.4) HCT (L 33.7), MCV (L 79.7), RDW (H 15.1),KREATİNİN (L 0.58),SEDİM (1 SAAT-13 ) çıktı,ve doktor bana bu sonuçlara göre kas romatizması olabileceğimi söyleyip REGAPEN 75MGkullanmamı daha sonrada REGAPEN 150MG kullanmamı söyledi .Bu ilacın iyi gelmesi halinde rapor çıkartıp ömür boyu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi.Sizce doğrumudur ne yapmalıyım ilaç dogru ilaçmıdır lütfen yardımcı olurmusunuz.YARDIMLARINZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILAR.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Karaarslan
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu konu benım ılgı alanımın dısında. Fızk tedavıcının takıbıne devaM. BIRDE KANSIZLIK VAR BUDA SIKAYETLERINIZIN UZAMASINA NEDEN OLABILIR

25 Mart 2014 07:57