10 Mart 2018 21:38

Karnın alt sağında ağrı

Hocam hayirli aksamlar.Esim iki yil once sizin tarafinizdan apandist ameliyati olmustu.Yaklasik bir haftadir ameliyat bolgesine yakin arasira ani bir agri girip ciktigini soyluyor.Hapsurunca,oksurunce de ani bir agri olup geciyor oturup kalkincada bazen ani agrilari oluyor siz ne onerirsiniz simdiden tesekkurler Allaha emanet olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Önemli bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama Çarşamba günü polikliniğe kontrole gelin muayene yapalım geçmiş olsun

11 Mart 2018 11:41