tm
Soru Sahibi
2 Ekim 2017 18:41

Karinda siskinlik

YEMEKLERDEN SONRA SİSKİNLİK Karnimda yemekden sonra siskinlik oluyo kabizlik da var sabahlari mide bulantisi var su icsem bile sisiyor sizce kotu birsey varmiSa hocam endoskopi oldum sonuc ;ozefagus mukoza ve lumeni normaldi z cizgisi 38. hiatal kiskac 39.cm de gecildi kardiy retrofleksiyonda normaldi mide duvarlarinin ekspansiyon ve motilitesi normaldi fundus ve korpus mukoza ve lumen normaldi antrum mukozasi nodulerdi bx alindi4 pilor forme ve santralize idi bulbus ve post bulber bolge mukozasi normaldi tani antral noduler gastropati korkuyorum parca alindi patolojiye gonderildi kotu bisemi var

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben romatolojik hastalıklar uzmanıyım. Yakınmalarınız gastroenteroloji uzmanlarının konusu. Onlardan birine danışmanızı öneririm.

7 Ekim 2017 13:11