1 Şubat 2021 11:16

Karinda nabiz hissi

KARINDA NABIZ HİSSİ hocam ben 1.70 bay 80 kilo hocam harnımda nabız atma hissi var üzerine uzmanınca tam göbek dediğimin oldugu kisimda. sirt üstü uzandigimda karnim titriyor. Kilodanmi bilmiyorum. Parmağimla göbek deliği kısmina bastirinca nabzi sert bir vuruş gibi hissediyorum. Yaş 19 aort aneverizmasi olabilirmi hocam. Geçen ay tansiyonumu ölçüttüm 15/9 hareketsiz biriyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ömer Bey, Karın üzerinde nabız hissedilebilir ama yine de tam bir muayene yapmadan ne olabileceğinizi söylemek zor. Bir ara muayeneye beklerim. www.drcanozbek.com

2 Şubat 2021 15:29