18 Kasım 2018 10:36

Karınagrısı

saygılar e sımeultrasonla plaston apandis teşhisi kondu ona travıt hap verildi yeterli olmazsa damardan güçlü antibiyotik verilecek mecbur kalınırsa ameliyat önerildi ameliyatı cokmu rısklıhayatı tehlikesi varmı laporoskopı ameliyatı daha iyi degılmı ne dersiniz tecrübeli bir uzMan olarak onerınız yokmu kabızlık zamanı şikayet artıyor kabızlık için duphalak sürüp buscopan plus iyi geliyor başka onerınız yokmu tesekurler Gizle *** *** ** / Gizle *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

Plastron appandisitis teşhisi önemli ne ile teşhiş konuldu tomoğrafi çektirip gönderirseniz geniş olarak cevap verebilirim

21 Kasım 2018 18:24