DZ
Soru Sahibi
10 Aralık 2013 20:49

karın şişliği gaz ve nefes darlığı

iyi akşamlar doktor bey karnımda sürekli aşırı derecede şişlik ve gaz var. gaz çıkaramıyorum kabızlık var karnımın şişliğinden dolayı nefes almada zorlanıyorum bugün dahiliye doktoruna gittiğimde karın kaslarımın yok denecek kaadar zayıf olduğunu karın kaslarının güçlendirilmesi gerektiğini söyledi. bu sorunların sebebi kasların zayıf olması olabilirmi yardımcı olursanız sevinirm şimdiden tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Şengül
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Sn. Demir öncelikle bir gastroenteroloji uzmanına müracaat etmelisiniz. Daha sonra gerekirse gıda intoleransı araştırılabilir. Karın kaslarının zayıflığının etken olduğunu düşünmüyorum. Geçmiş olsun.

11 Aralık 2013 17:35