ÇT
Soru Sahibi
25 Mart 2020 09:45

Karın ağrısı hepatomegali

Merhaba, benim iki yıldır geçmeyen karın ağrım var. En son ilaçlı tomografi çekildim . Raporda karaciğer boyutu artmıştır (hepatomegali) ve sol pelvik düzeyde mezenterik yağlı dokuda vaskületeride genişleme ve heterojenite izlenmektedir yazıyor . Karın ağrımın sebebi ne olabilir . Teşekkür ederim .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Emre Çakır
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Karın ağrılarında fizik muayene, anemnez , laboratuvar gibi değerlerin bilinmesi gerekir .Bu konuda size yardımcı olamayacagım site üzerinden halledilecek bir şikayet değil bu .Bt sonucunuza göre bile bir sey demek çok mümkün değil bir gastroenteroloji doktorundan muayene için randevu alabilirsiniz .

3 Nisan 2020 12:53