DE
Soru Sahibi
7 Mart 2022 17:37

Karacigerde lezyon

Merhabalar hocam karaciğerde 12 cm çapında hiperekojen cok sayıda solid lezyon alani mevcuttur AST ve ALT75 ,CK 229 ,CRP 42, GGT 129,, LDH 2400dur. Bu sonuçlara göre bana ne söyleyebilirsiniz simdiden cok teşekkür ederim:)

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

karaciğerdeki lezyonların ne olduğunun anlaşılması için dinamik karaciğer mr çekilmesi uygun olur

7 Mart 2022 18:51
DE
Soru Sahibi

Cok rica ediyorum sizden hocam solid lezyonun kanser olma ihtimali var midir varsa kaçtır ilgi alakaniz icin tesekkur ediyorum

7 Mart 2022 19:45
Doç. Dr. Mustafa Kaplan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

VARDIR MR ÇEKTİRİN

8 Mart 2022 09:38