GE
Soru Sahibi
12 Nisan 2016 23:08

karaciğer enzim yüksekliği

iyi geceler hocam 11 yaşında TROZİNEMİ TİP 1 hastalığı olan bir oğlum var bugün kan sonuçlarını aldık ve ALT 81 AST 50 çıktı ve endişelendik 3 ay önce yapılan karaciğer usg si normaldi sadece biraz kilo fazlalığı var.Hocam sonuç göstermemiz 1 ay sonra çapa tıp fakültesi takibindeyiz ve çok endişelendik bizi aydınlatırsanız çok sevinirim.Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Sizi aydınlatmamı gerektirecek düzeyde bozukluk yok. Durumunu daha iyi bilen arkadaşlarımız sizi daha ayrıntılı bilgilendirebilirler.

14 Nisan 2016 22:57