DM
Soru Sahibi
20 Eylül 2020 13:54

Kapora iadesi

İyi günler , kök hücre tedavisi yöntemi ile operasyon geçirecektim bunun için fiyat konuşup bir miktar kapora bıraktım. Sonradan ücret ödemelerini yapamayacağımı ve operasyona kendimi hazır hissetmediğim için vazgeçtim. Kaporayı verdikten 3 gün sonra doktora vazgeçtiğimi ileterek vermiş olduğum kaporayı geri iade istedim Cayma hakkı 10 gün olmasına rağmen iadeyi yapmayacağını ve istediğim yere şikayet edebileceğimi söyleyerek beni gönderdi. Vermiş olduğum kaporanın iadesini talep ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Şikayetinizin daha iyi anlaşılabilmesi için randevu almanız gerekiyor bana *** *** **arayın

19 Haziran 2022 18:29