DM
Soru Sahibi
16 Eylül 2020 13:37

Kapora iadesi

İyi günler, TGRT'de izlediğim bir reklamınızda masrafları SGK'nın karşıladığı söyleniyordu, Bende göbekten kök hücre tedavisi için Ahmet beye ulaştım avrupa yayını olduğunu söyledi sonra fiyat konuştuk 1000 tl kapora + 150 tl muayne ücreti verdim ve operasyonu düşünmek için bir süre müsade istedim. Bi süre sonra çeşitli sebeplerden ve anlaştığımız fiyatı ödeyemeyeceğimi anlayarak kapora ödememi geri istedim fakat bana hiçbir şekilde geri ödeme yapılmayacağını söylediler. Gidip istediğim yere şikayet edebileceğimi söyleyerek beni gönderdiler. Bu sorunuma bir çözüm istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Şikayetinizin daha iyi anlaşılabilmesi için randevu almanız gerekiyor bana *** *** **arayın

19 Haziran 2022 18:29